Tato stránka slouží ke vzkazům obecného charakteru.

Připomínky, TIPy, otázky, problémy, soukromé vzkazy apod prosím pište

do formuláře k tomu určenému (klikni tady)

Děkuji

 

Kniha návštěv

Datum: 24.01.2015

Vložil: Tom

Titulek: tip na film

Ahojky, viděl jsem dobrý film jmenuje se: Pošli to dál. Není sice křesťanský ani nijak neodkazuje na Boha, i přesto povzbuzuje člověka k tomu žít lásku, by´t si myslíme, že to nemá cenu protože nevidíme ovoce.

ADMIN:
Ano, také znám hromadu filmů, které jsou přínosné. Akorát nesplňují podmínku těchto stránek - o evangelium se ani neotírají. Když to vezmu kolem a kolem, vlastně už několikrát jsem uvažoval i o zrušení sekce VÍRA VE VEDLEJŠÍ ROLI. Ta už je na hraně také kvůli tomu, že se o Bibli jen otřou...
PS: a z praktického hlediska - někdy je obtížné rozsuzovat i křesťanské filmy, natož pak ty ostatní :)

Datum: 21.10.2014

Vložil: Radovan Pobožný

Titulek: Dík

Chtěl bych velmi poděkovat provozovateli této stránky, která mi pomohla otevřít oči a urovnat si fakta. Díky ní jsem se přiblížil Bohu blíže, než kdy předtím a začínám mu rozumět. Dříve jsem fetoval, požíval jsem alkoholické nápoje a oddával jsem se nechráněnému sexu (někdy i s několika partnery najednou). A když jsem se ocitl na úplném dnu, tak mě z toho vysekal právě Bůh. Už dva roky čtu dokola jen Bibli, je to vlastně jediná hodnotná četba. Slovo Boží mám neustále u sebe. Dříve jsem také sledoval různé ohavné filmy plné násilí a nahoty, ale právě tato stránka mi rozšířila obzory a já jsem našel ty pravé snímky, které mi něco předávají a posilují mou osobu. Těší mě, že vidím, že na tomto světě jsou stále dobří lidé jako vy. Bůh vás opatruj. Soj!

ADMIN:
Děkuji za příspěvek a přeji Boží požehnání, Jeho Lásku, Pokoj a Radost do Tvého života ať jsi kdo jsi!

Datum: 02.09.2014

Vložil: Petra Ježová

Titulek: ustí nad labem

moc děkuji adminovi za vaše tyto stránky moc moc pěkné konečně mám kde si objednat tyto filmy

Datum: 09.08.2014

Vložil: Rob

Titulek: web

Přečetl jsem si kousek z knihy návštěv a nestačím se divit. Lidi než si sem přijdete postěžovat, jak to, že Váš oblíbený film neprošel, zamyslete se. Toto nejsou komerční stránky ani ekumenický filmový portál. Když se podívám na film v kategorii sítem neprošlo a líbí se mi, tak to přece neznamená že mám právo obořit se na admina a žádat vysvětlení. Buďme rádi, že se našel někdo, kdo přidává křesťanské filmy na jedno místo. Ja ti admine za tvoji práci děkuju.

ADMIN:
Díky ROBe za zastání. Ale myslím, že situace není nijak kritická. Vlastně někdy dělám totéž - když vidím, že někdo odsoudil dle mého názoru hodnotný křesťanský (nebo i ateistický) film, tak často také pošlu dotaz, co dotyčný proti snímku má. Akorát se snažím ve vší slušnosti... Ale tím chci říct, že chápu případné rozhořčení.

Datum: 07.07.2014

Vložil: Barča

Titulek: Fajn stránky

Skvěle zpracované stránky, do šířky která nemá obdoby. Oceňuju adminův postoj "Rozhodl jsem se totiž neznat mezi vámi nic než Ježíše Krista, a to toho ukřižovaného." (1.kor 2:2) v kterém jediném z principu nejsou spory (mezi křesťany) a zároveň je v něm celá pravda. Je super, že je na internetu taková databáze křesťanských filmů, které nejen že potěší, povzbudí a poučí křesťany, ale mohou ukázat na Boha nevěřícím lidem a o nic jiného vlastně nejde :)
Jako některé mě taktéž trochu zarazily příliš subjektivní komentáře v kategorii "sítem neprošlo" (ač s nimi souhlasím), ale pokud v tom máš, Admine, takto pokoj, nelze proti tomu říct půl slova.
A co se mi ještě líbí - to okénko, co vyskočí po kliknutí na film. Je to nespočetněkrát silnější než série šesti hodinových kázání na téma "křesťan a autorství" a slova "nesmíš". Donutí to zamyslet se nad postoji...
Prostě palec nahoru a kéž to tu slouží k svému účelu a Božím záměrům :)

ADMIN:
Co dodat? Prosté DĚKUJI snad stačí...

Záznamy: 6 - 10 ze 87
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek