KŘESŤANSKÝ  FILMOVÝ  TIPSEZNAM

.

‚Miluj Pána, svého Boha, celým svým srdcem,celou svou duší a celou svou myslí.‘
 ‚Miluj svého bližního jako sebe samého.‘
 Na těchto dvou přikázáních spočívá celý Zákon a Proroci.

(Matouš 22:37-40)

 

_______________________________________________________________________

POZOR

Častější návštěvníci si jistě všimli, že jsou stránky už nějaký čas téměř netknuté - je to tak.

Posunul jsem se zase o kus dál... a taxe mimojiné stalo, že jsem od podzimu 2016 bez internetu.

Což znamená, že mám jen omezený přístup k těmto stránkám, a k filmům.

Kéž vám ale alespoň to, co již obsahují, přinese požehnání.

PS: chcete mi pomoct? Posílejte mi TIPy na NOVÉ FILMY!

Admin Petr

________________________________________________________________________

NOVĚ PŘIDANÉ FILMY

Jak roste naděje

08.02.2016 12:00
  Sekce VÍRA VE VEDLEJŠÍ ROLI  se rozrostla o další snímek - JAK ROSTE NADĚJE. Zde se alkoholik spřátelí s klučinou s dawnovým syndromem, který má neuvěřitelně pozitivní přístup k životu. Snímek se o víru zdánlivě jen lehce otře, ale vlastně tam má podstatně větší nepřímý podtext než se zdá.    

Válečný kabinet

26.01.2016 16:19
  Tak je to tady! Alex Kendrick přidal do série svých křesťanských filmů další úžasný snímek - tentokrát o nutnosti a síle cílené a vytrvalé modlitby. Snímek se nazývá War room - nešťastně přeloženo jako Válečný kabinet, a na stránkách je samozřejmě zařazen do nejvyšší kategorie TOP filmy    

Unconditional

04.11.2015 00:45
  UNCONDITIONAL je hodně emotivní příběh, drama, umístěné do sekce ŽIVOTOPISNÉ filmy. Přestože je zde víra jen párkrát okrajové zmíněna, tak dle hlavního aktéra je jeho život jaký je právě díky ní. Příběh možná až moc zahraje na city, chvílema se zdá až neuvěřitelný (příliš moc "náhod") ale je také motivační, a proto stojí za to ho shlédnout.      

Do you believe?

22.10.2015 23:01
  Film DO YOU BELIEVE je zařazen v kategorii S POSELSTVÍM. Sledujeme v něm tucet lidí s jejich příběhem. Ač se neznají, jejich životy se v jednom momentě protnou... A všichni dostanou tutéž otázku: Věříš?    

Výkřik z hor

28.07.2015 00:01
  Film, o který si čas od času někdo napíše, že by ho po letech zase rád viděl... Podařilo se mi ho najít, sehnat, a tedy sdílím dál. Je o rodince v rozvodovém řízení... Jmenuje se Výkřik z hor a je zařazen do sekce S POSELSTVÍM      

Píseň

07.06.2015 18:47
  S velkými rozpaky zde přidávám film, který je údajně na motivy knihy Píseň písní. Jmenuje se PÍSEŇ a je zařazen v sekci VÍRA VE VEDLEJŠÍ ROLI.Je o brnkálkovi, který se stane slavným a při tom zapomene na všechno, pro co se dříve, s ještě nezaslepenýma očima, rozhodl. Doplatí na to?      

Left Behind

14.03.2015 00:04
    Nově natočené dílko o VYTRŽENÍ, podle knihy zvané též LEFT BEHIND. Tato verze je ale pojata spíš jako thriller, katastrofický film, než evangelizačně, takže nějakou hloubku v něm nehledej.    

Škola uzdravení

13.03.2015 22:33
  Škola uzdravení od Curry Blakeho - zahoďme všechny náboženské návody a principy a mrkněme se do Bible, jak to vlastně chodí v praxi - jednoduše a účinně. Těch přednášek je sice trochu více, ale nelekni se a pusť si první díl. Pokud Tě nezaujme, na zbytek se klidně vykašli. Ale pokud ne... Se slovenským dabingem na YOUTUBE Zařazeno je to na stránce DALŠÍ TIPY    

Ukažte svou tvář

13.03.2015 20:52
  ŽIVOTOPISNÝ příběh otce Giuseppe Puglisiho zvaný UKAŽTE SVOU TVÁŘ za dobu jeho působení v jeho rodném městě ovládaném mafií. Po letech se tam vrátil, aby pomáhal...

David Zeisberger - apoštol indiánů

10.02.2015 22:00
  Dokument o Davidu Zeisbergerovi vypráví o jeho životě mezi indiány. Co k tomu více dodat? Snad to, že je legálně ke shlédnutí na stránkách české televize.    
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>