KŘESŤANSKÝ  FILMOVÝ  TIPSEZNAM

.

‚Miluj Pána, svého Boha, celým svým srdcem,celou svou duší a celou svou myslí.‘
 ‚Miluj svého bližního jako sebe samého.‘
 Na těchto dvou přikázáních spočívá celý Zákon a Proroci.

(Matouš 22:37-40)

 

_______________________________________________________________________

POZOR

Posunul jsem se zase o kus dál... a taxe mimojiné stalo, že jsem od podzimu 2016 bez internetu.

Což znamená, že mám jen omezený přístup k těmto stránkám, a k filmům.

Kéž vám ale alespoň to, co již obsahují, přinese požehnání.

PS: chcete mi pomoct? Posílejte mi TIPy na NOVÉ FILMY!

Admin Petr

________________________________________________________________________

NOVĚ PŘIDANÉ FILMY

A matter of faith

05.09.2016 07:51
  A MATTER OF FAITH je dalším filmem, který je založen na souboji "evoluce vs Boží stvoření" A opět přináší další postřehy do této oblasti. Zařazen - jak jinak - do základní sekce S POSELSTVÍM      

THE COKEVILLE MIRACLE

29.08.2016 19:33
  Opět nový úlovek v sekci ŽIVOTOPISNÝCH. Poněkud drsnější film COKEVILLE MIRACLE je natočen dle skutečné události. Nějaký šílenec obsadí školu a požaduje 2mil USD za každé dítě, jinak spustí bombu, která celou školu kompletně zlikviduje... Co dál, to už nebudu prozrazovat.    

Jan Hus - cesta bez návratu

28.08.2016 12:26
  Do sekce ŽIVOTOPISNÝCH přibyl nový film JAN HUS - CESTA BEZ NÁVRATU. Tento film se pokouší přiblížit některé myšlenky Husových myšlenek. Ve skutečnosti tam toho moc není, ale film není dlouhý a jeho skouknutí zřejmě nikomu neuškodí. V době psaní tohoto článku je dokonce film volně shlédnutelný na stránkách české televize.    

Last reformation - the begining

18.08.2016 11:33
  Dokument - LAST REFORMATION - je o tom, jak opravdu žít s Bohem a pro Boha podle Biblické knihy Skutků. Toto by měl vidět a vzít si k srdci naprosto každý, kdo bere Boha vážně!    

90 minut v nebi

24.03.2016 11:30
  Film 90 MINUT V NEBI je natočen dle skutečné události, proto je zařazen v sekci ŽIVOTOPISNÉ. Je o muži, kterého při dopravní nehodě zabil kamion. Byl prohlášen za mrtvého... Přesto se vrátil na zem a prošel tvrdou cestou utrpení při uzdravování se. Na konci filmu se pak lidem svěřil, že během těch 90ti minut, kdy byl mrtvý, byl ve skutečnosti v nebi.      

Jak roste naděje

08.02.2016 12:00
  Sekce VÍRA VE VEDLEJŠÍ ROLI  se rozrostla o další snímek - JAK ROSTE NADĚJE. Zde se alkoholik spřátelí s klučinou s dawnovým syndromem, který má neuvěřitelně pozitivní přístup k životu. Snímek se o víru zdánlivě jen lehce otře, ale vlastně tam má podstatně větší nepřímý podtext než se zdá.    

Válečný kabinet

26.01.2016 16:19
  Tak je to tady! Alex Kendrick přidal do série svých křesťanských filmů další úžasný snímek - tentokrát o nutnosti a síle cílené a vytrvalé modlitby. Snímek se nazývá War room - nešťastně přeloženo jako Válečný kabinet, a na stránkách je samozřejmě zařazen do nejvyšší kategorie TOP filmy    

Unconditional

04.11.2015 00:45
  UNCONDITIONAL je hodně emotivní příběh, drama, umístěné do sekce ŽIVOTOPISNÉ filmy. Přestože je zde víra jen párkrát okrajové zmíněna, tak dle hlavního aktéra je jeho život jaký je právě díky ní. Příběh možná až moc zahraje na city, chvílema se zdá až neuvěřitelný (příliš moc "náhod") ale je také motivační, a proto stojí za to ho shlédnout.      

Do you believe?

22.10.2015 23:01
  Film DO YOU BELIEVE je zařazen v kategorii S POSELSTVÍM. Sledujeme v něm tucet lidí s jejich příběhem. Ač se neznají, jejich životy se v jednom momentě protnou... A všichni dostanou tutéž otázku: Věříš?    

Výkřik z hor

28.07.2015 00:01
  Film, o který si čas od času někdo napíše, že by ho po letech zase rád viděl... Podařilo se mi ho najít, sehnat, a tedy sdílím dál. Je o rodince v rozvodovém řízení... Jmenuje se Výkřik z hor a je zařazen do sekce S POSELSTVÍM      
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>