Tato stránka slouží ke vzkazům obecného charakteru.

Připomínky, TIPy, otázky, problémy, soukromé vzkazy apod prosím využijte stránku KONTAKT

Děkuji

 

Kniha návštěv

Datum: 05.02.2015

Vložil: topfilms

Titulek: FILM, NA KTERÝ SE V ŽIVOTĚ NEKOUKEJTE!!!!!!!

Ahoj,
pokud někde narazíš na Exodus: Bohové a králove (podle traileru skvělý film), doporučuji se na něj ani nekoukat a určitě ho nedat mezi tyto filmy. Je to výsměch jak církvi, tak Bohu, v celém filmu nenajdete jedinou věc podle pravdy, takže opravdu všichni, kdo o tom jen uslyšíte, za žádnou cenu si to nepouštějte. Jsou to ztracené tři hodiny, akorát budete naštvaní, jak si někdo něco takového může dovolit.

ADMIN:
Děkuji. Na základě referencí Tvých a dalších lidí, kterých si vážím, nebudu s filmem ztrácet čas. Ostatně už i popis filmu na CSFD napovídá, že film není dle Bible, ale jen tzv "na motivy" Bible. Šoupnut do sekce SÍTEM NEPROŠLO

Datum: 24.01.2015

Vložil: Tom

Titulek: tip na film

Ahojky, viděl jsem dobrý film jmenuje se: Pošli to dál. Není sice křesťanský ani nijak neodkazuje na Boha, i přesto povzbuzuje člověka k tomu žít lásku, by´t si myslíme, že to nemá cenu protože nevidíme ovoce.

ADMIN:
Ano, také znám hromadu filmů, které jsou přínosné. Akorát nesplňují podmínku těchto stránek - o evangelium se ani neotírají. Když to vezmu kolem a kolem, vlastně už několikrát jsem uvažoval i o zrušení sekce VÍRA VE VEDLEJŠÍ ROLI. Ta už je na hraně také kvůli tomu, že se o Bibli jen otřou...
PS: a z praktického hlediska - někdy je obtížné rozsuzovat i křesťanské filmy, natož pak ty ostatní :)

Datum: 21.10.2014

Vložil: Radovan Pobožný

Titulek: Dík

Chtěl bych velmi poděkovat provozovateli této stránky, která mi pomohla otevřít oči a urovnat si fakta. Díky ní jsem se přiblížil Bohu blíže, než kdy předtím a začínám mu rozumět. Dříve jsem fetoval, požíval jsem alkoholické nápoje a oddával jsem se nechráněnému sexu (někdy i s několika partnery najednou). A když jsem se ocitl na úplném dnu, tak mě z toho vysekal právě Bůh. Už dva roky čtu dokola jen Bibli, je to vlastně jediná hodnotná četba. Slovo Boží mám neustále u sebe. Dříve jsem také sledoval různé ohavné filmy plné násilí a nahoty, ale právě tato stránka mi rozšířila obzory a já jsem našel ty pravé snímky, které mi něco předávají a posilují mou osobu. Těší mě, že vidím, že na tomto světě jsou stále dobří lidé jako vy. Bůh vás opatruj. Soj!

ADMIN:
Děkuji za příspěvek a přeji Boží požehnání, Jeho Lásku, Pokoj a Radost do Tvého života ať jsi kdo jsi!

Datum: 02.09.2014

Vložil: Petra Ježová

Titulek: ustí nad labem

moc děkuji adminovi za vaše tyto stránky moc moc pěkné konečně mám kde si objednat tyto filmy

Datum: 09.08.2014

Vložil: Rob

Titulek: web

Přečetl jsem si kousek z knihy návštěv a nestačím se divit. Lidi než si sem přijdete postěžovat, jak to, že Váš oblíbený film neprošel, zamyslete se. Toto nejsou komerční stránky ani ekumenický filmový portál. Když se podívám na film v kategorii sítem neprošlo a líbí se mi, tak to přece neznamená že mám právo obořit se na admina a žádat vysvětlení. Buďme rádi, že se našel někdo, kdo přidává křesťanské filmy na jedno místo. Ja ti admine za tvoji práci děkuju.

ADMIN:
Díky ROBe za zastání. Ale myslím, že situace není nijak kritická. Vlastně někdy dělám totéž - když vidím, že někdo odsoudil dle mého názoru hodnotný křesťanský (nebo i ateistický) film, tak často také pošlu dotaz, co dotyčný proti snímku má. Akorát se snažím ve vší slušnosti... Ale tím chci říct, že chápu případné rozhořčení.

Záznamy: 11 - 15 ze 93
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek