Tato stránka slouží ke vzkazům obecného charakteru.

Připomínky, TIPy, otázky, problémy, soukromé vzkazy apod prosím využijte stránku KONTAKT

Děkuji

 

Kniha návštěv

Datum: 07.07.2014

Vložil: Barča

Titulek: Fajn stránky

Skvěle zpracované stránky, do šířky která nemá obdoby. Oceňuju adminův postoj "Rozhodl jsem se totiž neznat mezi vámi nic než Ježíše Krista, a to toho ukřižovaného." (1.kor 2:2) v kterém jediném z principu nejsou spory (mezi křesťany) a zároveň je v něm celá pravda. Je super, že je na internetu taková databáze křesťanských filmů, které nejen že potěší, povzbudí a poučí křesťany, ale mohou ukázat na Boha nevěřícím lidem a o nic jiného vlastně nejde :)
Jako některé mě taktéž trochu zarazily příliš subjektivní komentáře v kategorii "sítem neprošlo" (ač s nimi souhlasím), ale pokud v tom máš, Admine, takto pokoj, nelze proti tomu říct půl slova.
A co se mi ještě líbí - to okénko, co vyskočí po kliknutí na film. Je to nespočetněkrát silnější než série šesti hodinových kázání na téma "křesťan a autorství" a slova "nesmíš". Donutí to zamyslet se nad postoji...
Prostě palec nahoru a kéž to tu slouží k svému účelu a Božím záměrům :)

ADMIN:
Co dodat? Prosté DĚKUJI snad stačí...

Datum: 15.06.2014

Vložil: Marek

Titulek: ...

Díky za skvělé stránky s odkazy na filmy.
Nemám žádný problém se stahováním filmů z uložto, protože já to mám tak, že když se mě ten film líbí tak až pak si ho teprv koupím.

ADMIN:
A jen pro zajímavost - když není film k dostání na pultech, tak...?

Datum: 13.04.2014

Vložil: Římskokatolík

Titulek: Můj osobní pocit z těchto stránek je rozporuplný

Děkuji za tuto stránku, ale je použitelná pouze jako seznam filmů pokud pomineme kategorie.
Nejhorší na celé této stránce je kategorie sítem neprošlo!
Chápu, že autor těchto stránek nechce doporučovat něco o čem není 100% přesvědčen, že je to dobré. Ovšem není řečeno, že každý film který zde je musí administrátor doporučovat. Stačilo by u filmů se kterými je spokojen prostě jen napsat DOPORUČUJI ! a pak by bylo jasné že ostatní nedoporučuje a tudíž za ně nenese žádnou odpovědnost. Nějakých negativních komentářů by se pak mohl zdržet úplně
a tím by se spousta problémů vyřešilo.
Další velký problém je hned v názvu stránky "křesťan" asi všichni víte, kolik je v české republice křesťanských církví a že jsou mezi nimi značné rozdíly. Např. pokud zde dáme film o Panně Marii Evangelíci a Katolíci se asi pravděpodobně neshodnou. Ale to byl jen malý příklad rozporů je hodně i ve výkladu bible.
A tímto se částečně dostáváme k dalšímu problému ADMIN= velký ? Nevíme o něm vůbec NIC ani do které křesťanské církve patří (jestli vůbec patří) jestli v církvi zastává nějakou funkci, jestli má nějaké církevní nebo teologické vzdělání atd. Nebylo by to možná ani tak důležité, kdyby se vyvaroval sítem neprošlo. Ale pokud nějaké síto je tak je důležité vědět kdo za tím sítem stojí.
Je totiž divné, že filmy, které sítem neprošly jsme sledovali s knězem který má velmi vysoké jak teologické tak i další vzdělání studoval 5 let v Římě a byl s těmito filmy spokojený.
Proto tedy prosba na ADMINA na závěr: Pokud, už si nic nevezmete z toho co píšu výše prosím napište někde na stránky něco o sobě.
Úplným závěrem chci napsat, že dokonalý je pouze Bůh a ten žádný film nerežíroval a proto žádný film nikdy nebude dokonalý, ale z každého filmu je potřeba vybrat si to dobré pěkné a ocenit to. A pokud je tam nějaká odchylka od Bible tak nás to alespoň donutí tu bibli otevřít a hledat jak to vlastně je.

ADMIN:
Lehké info doplněno na stránce O PROJEKTU
PS: o mě chcete vědět kdeco, ale sám se schováváte za skoronicneříkajícím "římskokatolík".

Datum: 14.04.2014

Vložil: Římskokatolík

Titulek: Re: Můj osobní pocit z těchto stránek je rozporuplný

Chtěl bych poděkovat za odpověď.
Protože taková "anonymní stránka" může probouzet v člověku určitou nedůvěru. Jednou jsem nakoupil v takovém Eshopu a až když zboží nepřišlo tak jsem se uvědomil, že ani nevím kdo za tím stojí. Možná je to špatný příklad ale doufám, že se to pokusíte pochopit.
Vrátím se ještě k tomu studiu a chci říct, že rozhodně nesoudím lidi podle dosaženého vzdělání. Někomu může pomoci a někomu nedá vůbec nic, nebo jen pýchu, že je něco víc. A to je pak horší než kdyby nestudoval nic.
Římskokatolík jsem napsal právě proto, že si myslím že vám to řekne víc než kdybych napsal např. helka, František, nebo snad Ti co si můžou dovolit dovolenou za 1 000 000. Toto jsou tedy podle mě nic neříkající jména. Na jménu totiž vůbec nezáleží. I když pokud bych tvořil webové stránky tak bych ho do popisu o autorovi Napsal Jen proto že to vypadá lépe a důvěryhodněji než anonymita.
Nakonec Vám chci poděkovat za to, že tyto webové stránky děláte a udržujete. Protože ať už jsou jaké jsou je to lepší než kdyby nebyly vůbec. Dokážu to ocenit, protože vím kolik to dá práce toto vytvořit a udržovat. Webové stránky jsem totiž vytvářel a udržoval dnes už na to nemám čas.
Bůh Vám žehnej.

Lukáš 6,37 Nesuďte a nebudete souzeni; nezavrhujte, a nebudete zavrženi; odpouštějte a bude vám odpuštěno.

ADMIN:
Já mám raději PEPÍK, než ŘÍMSKOKATOLÍK. Protože na jméně právě ZÁLEŽÍ - Ježíš je velmi osobní a ke každému má osobní vztah a konkrétní přístup a poslání. Když je tam jméno, je to osobní. Když je tam vyznání, už to samo navozuje předsudky vůči pisateli, což je škoda...
Děkuji za Vaši reakci

Datum: 08.10.2014

Vložil: Shogor Vlado

Titulek: Re: Můj osobní pocit z těchto stránek je rozporuplný

Apoštolové taky neměli teologické vzdělání(kromě Pavla)a jak byli Pánem používáni,a pokud je film o Marii jako o člověku,tak je to v pořádku,ne ji stavět na rovenˇ Bohu či více,a panna pak už nebyla,měla další děti,Ježíšovy sourozence,a režii našeho drahého Hospodina by nezpochybnil,i Bibli režíroval ON skrze svého Ducha Svatého,takže o tom co režíruje a ne je jen na NĚM ,Bůh ti žehnej

Záznamy: 16 - 20 ze 93
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek