Tato stránka slouží ke vzkazům obecného charakteru.

Připomínky, TIPy, otázky, problémy, soukromé vzkazy apod prosím využijte stránku KONTAKT

Děkuji

 

Kniha návštěv

Datum: 30.08.2016

Vložil: Pavel

Titulek: Děkuji

Děkuji

ADMIN:
Rádo se stalo

Datum: 25.08.2016

Vložil: Svetlana

Titulek: Děkuji

Děkuji, děkuji, děkuji:)
Bůh Vám žehnej, jak ve Vaší práci, tak i celém životě.

Datum: 07.01.2016

Vložil: František

Titulek: Sitem neprošlo

Brat admin, chcem ti poďakovať za túto stránku, na ktorej som našiel desiatky filmov, ktoré už sú súčasťou mojej zbierky. Chcel by som povedať niečo ku kategórii „Sitem neprošlo“. Píšeš, že filmy si tam zaradil, pre nesúlad s tvojim svedomím. Mal by si vedieť, že svedomie je záležitosť čisto individuálna. Napr. je tvoje svedomie pri filmoch Ostrov, Svätá Rita, Svätý Peter lepšie ako svedomie kresťanskej katolíckej TV LUX, ktorá tieto filmy pravidelne zaraďuje do svojho programu? Alebo je tvoje svedomie lepšie pri filme Jerusalem Countdown ako svedomie Pure Flix spoločnosti, ktorá film natočila? Táto spoločnosť je známa natáčaním čisto kresťanských filmov. Nechcem „útočiť“ na tvoje svedomie. Práve naopak: nikdy si ho nenechaj vziať! Chcem povedať, že práve v tejto kategórii sa nachádzajú výborné filmy ako sú vyššie spomínané, či trebárs Blue Like Jazz, ktorý je síce na prvý pohľad surový až morbídny, ale taký je dnešný svet a východisko z neho ponúka práve tento film. No úplným skvostom je film I am Gabriel. Môžem ťa ubezpečiť, že keď som ho pozeral so svojimi priateľmi, ani jedno oko nezostalo suché. A ich vyjadrenie bolo také, že tento film im dal viac ako množstvo prednášok od renomovaných kresťanských autorít. Vrelo odporúčam každému kresťanovi tento film.
Prosím neruš túto kategóriu. Ak mi to čas dovolí, určite do nej prispejem tipmi na nejaké dobré kresťanské filmy, pravda, len cez Knihu návštev.
Boh s tebou

ADMIN:
Zdravím. Předně bych rád podotknul, že kritériem zveřejnění není ani tak svědomí, jako spíše Bible.
A to, jestli nějaká TV nějaký film pustí nebo ne zase záleží na kritériích lidí, kteří o tom rozhodují.
Mě pro zveřejnění nestačí, že film někoho motivuje, nebo že ukápne pár slziček. Já se později týchž lidí ptám, jestli se jim navzdory emocím při koukání film zdál Biblicky v pořádku. A divil by jste se - mnohdy říkají NE. Např právě u onoho I am Gabriel, ač se líbil, tak mi někteří později sami řekli že cítí, že tam něco není OK.
Nebojte se - v tomto se nikým nenechám jen tak zviklat. ...vím, komu jsem uvěřil. Jsem přesvědčen, že on má moc chránit, co mi svěřil, až do onoho dne. (2 Timoteovi 1:12)

Datum: 21.07.2018

Vložil: Mike

Titulek: Re: Sitem neprošlo

Někdy jde právě o to, aby křesťanství BYLO smrdět člověčinou. Jinak minulo právě tu křesťanskou podstatu...

Datum: 11.10.2015

Vložil: Josef Trampota

Titulek: Děláte záslužnou činnost

Vždycky, když chci nejít něco neobvyklého, tak si zabrouzdám na fašem profilu na csfd.cz a vyberu něco ohodnoceno jako "odpad" a opravdy málokdy se zklamu. Doufám, že ve své činnosti budete i nadále pokračovat a dávat mi tipy pro další zábavu a poučení o Bohu.

Jinak soudě dle vašich příspěvků bystě byl skvělým vůdcem náboženského obrození, a který by mečem ohnivým razil cestu víry skrze davy nevěřících - přesně tihle lidé, jako vy, udělali ze mne odpadlíka od víry.

Bůh s vámi (až u mu různí lidé davají různá jména a podobenství).


ADMIN:
Nejste jediný, kdo mé stránky používá "opačně". Ale když Vám to vyhovuje :-)
Nicméně nemůžete svádět na jiné lidi Vaše odpadlictví. Váš život je mezi Vámi a Bohem!
Odpadl jste zřejmě proto, že jste následoval, respektive sledoval lidi, namísto zaměřit svůj pohled na Ježíše. Za to si můžete jen a pouze Vy sám - a je na Vás, jestli si v tom budete lebedit až do doby, kdy nastoupíte výkon "věčného zatracení", nebo se vzpamatujete a místo na lidi se začnete dívat na Ježíše a půjdete za Ním.
Je to Váš život. Jak s ním naložíte je jen na Vás...

Záznamy: 6 - 10 ze 93
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek