ODVÁŽNÍ   (Courageous)

 

USA, 2011   drama, 129 minut

 

OBSAH:

Coby vymahači práva jsou policisté Adam Mitchell, Nathan Hayes a jejich partneři velmi sebejistí a soustředění na jasný cíl. Ochotně bojují s tím nejhorším, co se v dnešním světě děje. Jenže když pracovní den skončí, musejí čelit daleko větší výzvě, na kterou ani jeden není vůbec připraven: na roli otcovství. Zatímco v práci se řadí mezi nejlepší, jako tátové se musejí spokojit s tím, že nejsou tak úplně špatní. Ovšem rychle zjišťují, že jim cosi důležitého uniká. Je jim naprosto jasné, že si Bůh přeje, aby se se svými dětmi sblížili, ale jejich děti se jim čím dál tím víc vzdalují. Podaří se jim najít způsob, jak sloužit a chránit ty, kteří jsou jim na světě nejdražší? Když domov ochromí tragédie, bojují tito muž se svými nadějemi, obavami i svým otcovstvím. Může jim problematická situace pomoci přiblížit se Bohu… a svým dětěm? (Cinemax)

 

 

 

Komentáře k filmu:

Admin - osobní hodnocení

Alex Kendrick se opět nezapřel. Natočil velkofilm, který doladil do detailů. Kdo věděl, že si lze onu "smlouvu" mezi Bohem a člověkem i koupit a zarámovat? A to jak pro otce tak i pro matky. Poselství tohoto snímku je hluboké a zcela jasně podané.

Datum: 11.12.2012

Vložil: Comhon

Titulek: Krásný film

Tenhle film se mi opravdu velice líbil. Pro mě snad nejlepší film, co jsem kdy viděl. Mnoho lidí by si z něho mohlo vzít příklad.

Datum: 02.11.2012

Vložil: coo°L°do

Titulek: * * * * *

...krásne otcovský film.

Datum: 28.10.2012

Vložil: Nika

Titulek: Výborný film

Dle mého názoru druhý nejlepší křesťanský film (hned po Time Changer).

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek