ENCOUNTER THE 2 - PARADISE LOST

 

USA, 2012   drama, 104 minut  15+

 

OBSAH:

Stejně jako v prvním díle se sejde "náhodná" skupinka lidí, ke které se přidá host jenž zná všechna jejich tajemství a má odpovědi na všechny problémy - stačí mu věřit. Je to zázračné setkání, které většinu přítomných poznamená.

Tentokrát je ve skupince drogový boss se svou drogově závislou manželkou a bodyguardem, tajný agent stíhající bosse, a manželský pár, který přišel o syna. Kdo z nich si nechá pomoct?

Je to volné pokračování filmu Encounter, the

 

 

Komentáře k filmu:

Datum: 17.08.2016

Vložil: Jirka

Titulek: Potěšen i zklamán

Právě jsem dokoukal druhý Encounter. Dlouho jsem se odhodlával, protože už jen ukázky mne odrazovaly. Ale ano, nakonec jsem film viděl. To, jak Ježíš pracuje s námi v tomto padlém světě je neuvěřitelně krásné. Na druhé misce vah bylo násilí. To žel do tohoto hříšného světa patří, ale ve filmu s takovýmto poselstvím bylo nadmíru rušivé. Pokud nejste ukotveni v Kristu, sledujte napřed první díl a tento film si nechejte na později. Až zakotvíte.

Datum: 06.01.2014

Vložil: micis

Titulek: sklamanie - veľa akčných scén

jednička je perfektný film - dávam jej plný počet bodov. V tejto dvojke mi vadí veľa akčných scén, ktoré vo filmoch tohto žánru nemám rád. Moje hodnotenie filmu podpriemer.

Datum: 30.04.2013

Vložil: Monika

Titulek: hodnotenie

môj názor na film je taký, že vôbec nesledujem efekty filmu a neviem čo ako malo vyzerať, na to je režiséer a spol ... ale ide podľa mňa o slová .. to je podstata celého filmu :) ..
nemáme sa podla mna zaoberat tym, kto bude spaseny a kto nie ..to nie je nasou ulohou .. ale zahladiet sa do seba ... a jedno velke co vyplvy z toho filmu je verit mu :)))

Datum: 04.04.2013

Vložil: Dáda

Titulek: osobní hodnocení

Z mého pohledu byl určitě o mnoho lepší 1. díl. Závěrečná scéna v bazénu se do filmu moc nehodila a souhlasím, že první víc než půlhodina filmu byla v podstatě o ničem. A ani konec nebyl nic moc...

Datum: 16.03.2013

Vložil: Martin

Titulek: Hodnotenie z môjho pohľadu

Myslím, že podstata filmu je priviesť aj bezbožníkov ku Kristovi. To sa mi zdá, že film splnil. Dobrý, kvalitný film.

Datum: 06.01.2013

Vložil: Zdenda

Titulek: Osobni hodnoceni

Ahoj, myslím, že druhý díl může oslovit mnohem více nevěřící okruh lidí. Je to akčnější, což přitáhne více lidí. Jednička je samé čtení bez akce. Pro křesťany asi dobrý. Ale mému nevěřícímu kamarádu bych pustil zásadně dvojku! ;-)

Datum: 30.11.2012

Vložil: Barbora

Titulek: o Rickově sestře

Stačí aby člověk uvěřil a přijal Ježíše v hodinu smrti proto, aby byl spasen...nevidím důvod toho proč by Rickova sestra nemohla být v nebi. Spíš bylo hloupě řečeno, že Ježíše našla ve 14..kde se pak v ní stala chyba?

Datum: 19.10.2012

Vložil: Admin

Titulek: Osobní hodnocení

Jak už to tak bývá, dvojka je slabší než jednička. A mě tam navíc rozptylovalo vložené násilí. Zvláště pak ta zcela nadbytečná závěrečná scénka bitky v bazénku, která mě dost rozladila a zkazila tak dojem z filmu...

Datum: 28.10.2012

Vložil: Nika

Titulek: Re: Osobní hodnocení

Naprosto souhlasím, navíc ještě přidávám, že úvodních 35 minut filmu mě už celkem nudilo, jelikož po zhlédnutí Encounter 1 jsem se vyloženě těšila na stěžejní část filmu, kterou tvoří rozhovory. Začátek se na můj vkus příliš rozvláčně táhnul, pro jádro filmu to nebylo tak podstatné.

Trochu nereálné mi připadá, že v tomto díle všichni příbuzní a známí dotyčných osob jsou spasení. Ale chápu, že by nezapadalo do scénáře, kdyby např. Rickova sestra nebyla v nebi, ale v pekle.

Navíc po skončení filmu mi zůstala otázka: "A co Charlie?" Skončil skoro utopený v bazénku, ale dál se o něho nikdo nezajímal...

Datum: 17.11.2012

Vložil: Vítek

Titulek: Re: Re: Osobní hodnocení

Souhlasím s oběma..:)
Co se týká Rickovy sestry, mám dost vážné pochyby o tom, že někdo spasený by se mohl předávkovat heroinem...v tomhle scénář dost ujel a tato část vyvolává myslím zcela zbytečné pochyby do otázky kdo je a kdo není spasen....v každém případě to ani není dobrý signál pro neobrácené - řeknou si - tak fajn, teď přijmu Ježíše a pak jdu do hospody a za holkama...a je vše v suchu....

Přidat nový příspěvek