Tato stránka slouží ke vzkazům obecného charakteru.

Připomínky, TIPy, otázky, problémy, soukromé vzkazy apod prosím využijte stránku KONTAKT

Děkuji

 

Kniha návštěv

Datum: 10.10.2020

Vložil: Kdo je jako Bůh?

Titulek: Pochvala

Dobrý večer,

od té doby, co jsem na vás na Červené Databázi Všeho o filmech narazil, zaujalo mě to, co děláte. Vlastně všem křesťanům děláte velkou službu hodnocením filmů. Hlavně tím Sítem neprošlo- barikáda před protikřesťanským balastem (zajímavé je že vždy u křesťanských filmů se sejde partička mírumilovných ateistů vždy mlátí víky u odpadů a také svým saničným pantem: Fůj, Propaganda, Agitka, sprosté výrazy. A přitom ty filmy napadají a zesměšnují jiný názor a vlastně jsou agitkou z jejich strany.) Jen pokračujte na své stránce (není ten Webnode úžasný?) a občas zabrouzdejte i na Databázi. Vím, že to není koupaliště na kterém byste se chtěl vykoupat, páchne jako žumpa kvůli uživatelům neochočených klávesnic, ale přece jen "Pane Frodo, stále je dobro na tomto světě; a stojí za to za něj bojovat". I ta Databáze ještě je místem kam chodí normální lidé (jaká náhodička že většinu z nich budou tvořit vždy křesťané), prosím, pojďte to tam osolit, ať se to zdravé nezkazí; pojďte to tam osvětlit, protože jiní zřejmě nepůjdou! (není ta Databáze takový mikro-svět, který i tak funguje?) No nic, držte se. A hodně se modlete, jelikož modlitba osvěcuje úsudek.

S pozdravem,

Kdo je jako Bůh?

Datum: 24.07.2019

Vložil: R

Titulek: Stránka

Dizaj stránky? Áno je trochu už dosť “out” avšak málokde som našiel to čo tu, i keď skromne

ADMIN:
stránky jsou záměrně "out", aby byly naprosto jednoduché i pro ty, kteří techniku moc nezvládají. A jak správně podotýkáš - podstatný je obsah :-)

Datum: 23.04.2019

Vložil: Petr

Titulek: Film Ostrov

Milý administrátore, velké díky za tyto stránky, je skvělé mít všechny křesťanské filmy na jednom místě, přesto však si nemohu dovolit neříct jednu výtku a to, že tvé hodnocení a komentář na csfd k filmu "Ostrov" odpovídá přesně těm všem zaujatým lidem proti křesťanství. Což mě v tvém případě velmi nemile překvapilo. (zkráceno - admin)

ADMIN:
Děkuji za reakci. Nicméně tato stránka je určena opravdu jen pro vzkazy obecněho charakteru (viz výše) nikoli pro diskuze. Takže jsme diskuzi přesunuli do emailů.
Děkuji za pochopení.

Datum: 21.07.2018

Vložil: Mike

Titulek: ...

CENZURA SPROSTÝCH VÝRAZŮ (viz o projektu/pravidla)
Toto bývaly mé oblíbené stránky. kdysi... Teď je pro mě na csfd "odpad" od Ampera spíše doporučení k shlédnutí. :)
Křesťanský nadhled a pochopení se nějak vytratil... I když s pár věcmi občas ještě tu a tam souhlasím...

ADMIN:
Nejsi první s tímto názorem. Nikomu však tyto stránky nevnucuju. Nejsou komerční, takže mi na vysoké návštěvnosti nezáleží. Raději několik vděčných lidí, než tisíce za cenu kompromisu. Ať z nich bere inspiraci ten, kdo má zájem :)

Datum: 06.09.2017

Vložil: Marek

Titulek: funguje to?

Funguje to tady? Vložil jsem příspěvek do diskuze, ale neobjevil se tady. Nebo je to cenzura? To by bylo hodně nekřesťanské :(

Aha, funguje. Tak to asi byl předtím jenom nějaký výpadek. Chtěl jsem se zeptat, co říkáte na film Noe? Za mě docela zklamání. Čekal jsem něco poučnějšího, co se bude držet Bible, a ne variaci na Pána prstenů.

ADMIN:
Funguje. Cenzura? Lehká ano, ale pouze vulgarismy apod (více v sekci O PROJEKTU/PRAVIDLA)
Mimochodem - tady jsem na to rok opravdu vůbec nesáhnul.
Film NOE je už nějaký čas zařazen v sekci SÍTEM NEPROŠLO

Záznamy: 1 - 5 ze 93
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek