Tato stránka slouží ke vzkazům obecného charakteru.

Připomínky, TIPy, otázky, problémy, soukromé vzkazy apod prosím pište

do formuláře k tomu určenému (klikni tady)

Děkuji

 

Kniha návštěv

Datum: 21.07.2018

Vložil: Mike

Titulek: ...

CENZURA SPROSTÝCH VÝRAZŮ (viz o projektu/pravidla)
Toto bývaly mé oblíbené stránky. kdysi... Teď je pro mě na csfd "odpad" od Ampera spíše doporučení k shlédnutí. :)
Křesťanský nadhled a pochopení se nějak vytratil... I když s pár věcmi občas ještě tu a tam souhlasím...

ADMIN:
Nejsi první s tímto názorem. Nikomu však tyto stránky nevnucuju. Nejsou komerční, takže mi na vysoké návštěvnosti nezáleží. Raději několik vděčných lidí, než tisíce za cenu kompromisu. Ať z nich bere inspiraci ten, kdo má zájem :)

Datum: 06.09.2017

Vložil: Marek

Titulek: funguje to?

Funguje to tady? Vložil jsem příspěvek do diskuze, ale neobjevil se tady. Nebo je to cenzura? To by bylo hodně nekřesťanské :(

Aha, funguje. Tak to asi byl předtím jenom nějaký výpadek. Chtěl jsem se zeptat, co říkáte na film Noe? Za mě docela zklamání. Čekal jsem něco poučnějšího, co se bude držet Bible, a ne variaci na Pána prstenů.

ADMIN:
Funguje. Cenzura? Lehká ano, ale pouze vulgarismy apod (více v sekci O PROJEKTU/PRAVDILA)
Mimochodem - tady jsem na to rok opravdu vůbec nesáhnul.
Film NOE je už nějaký čas zařazen v sekci SÍTEM NEPROŠLO

Datum: 30.08.2016

Vložil: Pavel

Titulek: Děkuji

Děkuji

Datum: 25.08.2016

Vložil: Svetlana

Titulek: Děkuji

Děkuji, děkuji, děkuji:)
Bůh Vám žehnej, jak ve Vaší práci, tak i celém životě.

Datum: 07.01.2016

Vložil: František

Titulek: Sitem neprošlo

Brat admin, chcem ti poďakovať za túto stránku, na ktorej som našiel desiatky filmov, ktoré už sú súčasťou mojej zbierky. Chcel by som povedať niečo ku kategórii „Sitem neprošlo“. Píšeš, že filmy si tam zaradil, pre nesúlad s tvojim svedomím. Mal by si vedieť, že svedomie je záležitosť čisto individuálna. Napr. je tvoje svedomie pri filmoch Ostrov, Svätá Rita, Svätý Peter lepšie ako svedomie kresťanskej katolíckej TV LUX, ktorá tieto filmy pravidelne zaraďuje do svojho programu? Alebo je tvoje svedomie lepšie pri filme Jerusalem Countdown ako svedomie Pure Flix spoločnosti, ktorá film natočila? Táto spoločnosť je známa natáčaním čisto kresťanských filmov. Nechcem „útočiť“ na tvoje svedomie. Práve naopak: nikdy si ho nenechaj vziať! Chcem povedať, že práve v tejto kategórii sa nachádzajú výborné filmy ako sú vyššie spomínané, či trebárs Blue Like Jazz, ktorý je síce na prvý pohľad surový až morbídny, ale taký je dnešný svet a východisko z neho ponúka práve tento film. No úplným skvostom je film I am Gabriel. Môžem ťa ubezpečiť, že keď som ho pozeral so svojimi priateľmi, ani jedno oko nezostalo suché. A ich vyjadrenie bolo také, že tento film im dal viac ako množstvo prednášok od renomovaných kresťanských autorít. Vrelo odporúčam každému kresťanovi tento film.
Prosím neruš túto kategóriu. Ak mi to čas dovolí, určite do nej prispejem tipmi na nejaké dobré kresťanské filmy, pravda, len cez Knihu návštev.
Boh s tebou

ADMIN:
Zdravím. Předně bych rád podotknul, že kritériem zveřejnění není ani tak svědomí, jako spíše Bible.
A to, jestli nějaká TV nějaký film pustí nebo ne zase záleží na kritériích lidí, kteří o tom rozhodují.
Mě pro zveřejnění nestačí, že film někoho motivuje, nebo že ukápne pár slziček. Já se později týchž lidí ptám, jestli se jim navzdory emocím při koukání film zdál Biblicky v pořádku. A divil by jste se - mnohdy říkají NE. Např právě u onoho I am Gabriel, ač se líbil, tak mi někteří později sami řekli že cítí, že tam něco není OK.
Nebojte se - v tomto se nikým nenechám jen tak zviklat. ...vím, komu jsem uvěřil. Jsem přesvědčen, že on má moc chránit, co mi svěřil, až do onoho dne. (2 Timoteovi 1:12)

Záznamy: 1 - 5 ze 90
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek