FINAL EXIT

 

USA, 1995   drama, 43min

 

OBSAH:

Zatímco Daryl čeká na popravu za vraždy čtyř dívek, Dr.Cap, který za svou dosavadní světovou činnost získal nobelovu cenu za mír dostává anonymní dopis. V dopise stojí, že pokud Daryl zemře, zemře i on. Dr Cap se tedy dává do boje na Darylovu záchranu. V den Darylovy popravy koná před vězením proslov. Během proslovu je ale Daryl popraven a neznámý střelec zabíjí Dr. Capa a další dva lidi okolo sebe. Sestru jedné z Darylem zavražděných dívek a jejího přítele. Tito dva, Daryl a Dr Cap se tak setkávají v čekárně na Boží soud a začínají se přít, kdo a proč se do nebe dostane, nebo nedostane. Drama začíná.

 

 

 

 

Komentáře k filmu:

Admin - osobní hodnocení

Snímek, který snad otevře oči zaslepeným samospravedlností. Boží spravedlnost se zakládá na zcela jiných měřítkách než lidská. Takže vrah se do nebe dostat může, přestože jeho oběť trpí v pekle. V Božích očích je směrodatný pouze jeden fakt: verše Jan 3:16 apod...

Datum: 19.11.2013

Vložil: Kamila

Titulek: názor

Jsem velice vděčná za křesťanské filmy. Tento film byl naprosto super. Herec, který hrál satana měl velice těžkou roli. Přesto jej vystihl velice přesně, nafoukaného a zpupného. Na tomto filmu je krásně ukázáno, že nejsou dvě cesty. Buď s Ježíšem do nebe, nebo se satanem do pekla. Snímek doporučuji a zkusím ho doporučit též svému nevěřícímu muži. Prosím modlete se za něj. Díky Kamila

Datum: 18.08.2013

Vložil: RenataHotto

Titulek: neni stredni cesty

Neuvěřitelně hluboký film tedy myslenky ,které zazněly a i fakta ,jak Bůh skutečně smyšlí a vidí veci jiným pohledem nežli my.

Datum: 18.07.2013

Vložil: Jan

Titulek: Nie je čo dodať

Pripájam sa k Tebe, Jirka. Tvoje slová prezrádzajú, že vieš komu patríš, milá sestrička.

Datum: 17.07.2013

Vložil: Jirka

Titulek: Není co dodat

Příběh filmu docela určitě připadá lidem "nespravedlivý".

Když si ale my "spravedliví" uvědomíme, že "Nikdo není spravedlivý, není ani jediný; nikdo nechce porozumět, Bůh nikomu nechybí. Všichni zabloudili z cesty, dočista se zkazili; není, kdo by konal dobro, není vůbec žádný." jsme na dobré cestě poprosit Pána Ježíše, aby nám odpustil. A nemylme se, potřebujeme to všichni.

A druhá velká věc ukázaná v tomto filmu? Neexistuje neutralita. Buď patříme Bohu nebo Mu nepatříme. Neutralita NENÍ.

Film byl drsný, ale možná i tím osloví ty, kteří hledají. Osobně mohu dosvědčit, že Bůh si používá neuvěřitelné situace, lidi, zážitky - aby nás oslovil. A také vím, že je gentleman - osloví nás, ale nikdy nás nenutí násilím. Můžeme klidně sedět v kostele a... mít hlavu vztyčenou a myslet si své. Je to naše volba.

Datum: 28.10.2012

Vložil: Nika

Titulek: ...

Film dobře míněn, ale osobně bych si netroufla zobrazovat satana a anděly.

V závěru velmi dobrý příklad z praxe, kdy pastor vychvaluje zemřelého člověka jako dobrého křesťana, ale skutečný křesťan (starý Richard - všimněte si, že jediný v celém kostele) ví, že to tak nebylo a není.

Datum: 27.10.2012

Vložil: Marie

Titulek: Názor

Opravdu zajímavý film, který nás nutí se zamyslet nad vlastním životem...

Přidat nový příspěvek