GATHERING, THE

 

USA, 1998   drama, 58min

 

OBSAH:

Gathering (vytržení) je obrazem Kristova návratu a blížícího se soužení. Ve filmu se prolíná přítomnost a blízká budoucnost ve formě "vizí"
Úspěšný manažer Michael Carrie má vize, které ho přesvědčí, že druhý příchod může přijít kdykoli. Proto dělá vše pro to, aby varoval svou rodinu a přátele. Varovné vize o blízké budoucnosti mají i lidé v jeho blízkém okolí. Jak se rozhodnou?

 

Komentáře k filmu:

Datum: 01.11.2013

Vložil: Renda

Titulek: The Gathering (1998)

Dobrý den já bych se rád podíval na ten film i koupil. Pokud je film použÍván doma a né vysílan venku tak si myslím, že to není pirátství. Filmy jsou od toho aby se na ně lidé dívali a né aby byly schované.

ADMIN:
Hezký názor. Ale ve výsledku opravdu jen názor, dost mimo zákony... :)

Datum: 15.11.2013

Vložil: MIKE

Titulek: Re: The Gathering (1998)

No stahovat se může, pouštět si to člověk taky doma může. Jen šíření je proti zákonům ČR. Takže kromě toho kdo to na ten net hodil tak nikdo další trestný čin nepáchá :)

Datum: 27.08.2013

Vložil: Renata Kristova

Titulek: 11

Ve filmu me zaujala ta naléhavost v posledních dnech. Ale takto to písmo netvrdí. Lidé nebudou vytržení postupně a v etapách. Ne. Lidé budou spolecne i že vzkrisenymi nejdříve k soudu Boha vsemohouciho předvedení. Pavel apoštol to jasné říká.V tom okamžiku budeme promneneny . Co me mimo tohoto matoucí záběru oslovilo je,že ano může se stát že přijde moc,která nás bude nutít přijmout znamení. Pan s Vámi. DEKUJI ZA FILMY.

ADMIN:
Ve filmu jsem nepostřehl nic o etapách?! Odešli přece všichni najednou?! A ti zbylí, kteří by přece jen ještě uvěřili mají i podle Bible šanci, jen to budou mít o mnoho, mnoho těžší...

Datum: 13.03.2013

Vložil: katolička

Titulek: Gathering,the

Po hereckej stranke, aj po reziserskej kvalitny film. Vo filme je predstavena myslienka "vytrhnutia" a aj myslienka "varovania". Je tam prezentovane aj spasenie cez vieru, tak ako to maju evanjelici. Vo filme su pozite idei z roznych krestanskych vierovyznani a aj prvky sci fi. Celkovo sa mi film pacil.

Datum: 17.07.2013

Vložil: Jirka

Titulek: Re: Gathering,the

Milá sestro katoličko.

Film nepopisuje spasení tak "jak to mají evangelíci". Film popisuje spasení tak, jak o tom píše Bible.

Prosím, Ježíš přišel pro nás pro všechny... dejme mu každý šanci.

Přidat nový příspěvek