IN THE BLINK OF AN EYE

 

USA, 2009   fantasy, 85 min

 

OBSAH:

Manželé tráví dovolenou na jachtě s přáteli. První ráno žena, která vydala svůj život Pánu, budí svého manžela. Vyjedou si na pláž a tam žena náhle zmizí. Manžel neví, co se děje a vrací se na jachtu. Tam je zabit. Ale náhle slyší, jak ho manželka budí. Procitne. Manželka říká, že je to jejich první den dovolené. On nechápe, ale bere to jako výzvu a snaží se aby ji neztratil, ale žena zase zmizí... A tak se zas a znovu probouzí zpět do prvního dne dovolené... Začne mu to docházet a tak vyhledá přítele z jachty a ptá se ho, v čem se liší jejich víra. Přítel mu vypráví o tom, jak dal svůj život Pánu...    (Dominika N.)

 

 

Komentáře k filmu:

Datum: 08.10.2012

Vložil: Admin

Titulek: Osobní hodnocení

Zajímavé spojení sci-fi a víry. Jsem z toho trochu na rozpacích, co to mělo vlastně přinést. Možná taková pohádka pro křesťany? Nevím. Možná když se na to kouknu ještě jednou a vklidu...

Datum: 06.04.2013

Vložil: LK

Titulek: Re: Osobní hodnocení

mě se snímek hodně líbil,.. dobré, když se pochytí pointa,.. během filmu se může divák cítit zmatený, ale když se "najde", určitě pochopí... ještě jsem nic podobného neviděla.. dávám palec nahoru :-)

Přidat nový příspěvek