IN THE BLINK OF AN EYE

 

USA, 2009   fantasy, 85 min

 

OBSAH:

Policisté David plavbu svou jachtou. Protože Larry se ženou jsou křesťané, hned první večer se probírá i toto téma. Další den si David s manželkou na skůtrech vyjedou na blízkou pláž. Jenže náhle se zableskne a jeho žena zmizí. David ji všude hledá, ale marně. A na lodi se dozvídá, že při záblesku zmizel i Larry s manželkou a tak všechny až do večera marně hledá. Jenomže když se probudí tak zjišťuje, že je opět předchozí ráno a všechny události, včetně zmizení, se opakují - ale nikdo kromě něj to nevnímá. A další den znovu. A další den znovu... David se dostal do časové smyčky a neví jak z ní ven. Postupně ale začíná zjišťovat, co se vlastně děje.

 

Komentáře k filmu:

Datum: 08.10.2012

Vložil: Admin

Titulek: Osobní hodnocení

Zajímavé spojení sci-fi a víry. Jsem z toho trochu na rozpacích, co to mělo vlastně přinést. Možná taková pohádka pro křesťany? Nevím. Možná když se na to kouknu ještě jednou a vklidu...

Datum: 06.04.2013

Vložil: LK

Titulek: Re: Osobní hodnocení

mě se snímek hodně líbil,.. dobré, když se pochytí pointa,.. během filmu se může divák cítit zmatený, ale když se "najde", určitě pochopí... ještě jsem nic podobného neviděla.. dávám palec nahoru :-)

Přidat nový příspěvek