NEBE EXISTUJE  /  NEBO NIE JE VÝMYSEL  (Heaven is for real)

 

USA, 2014    drama, 100min  

 

OBSAH:

Film natočen dle skutečného příběhu.

Malý chlapec je ve vážném stavu odvezen do nemocnice a naděje na záchranu je mizivá. Přesto operaci zdárně přežije a život se vrací do normálu. Ale to jen zdánlivě, protože chlapec se jen tak mimochodem otci zmíní, že během operace byl v nebi. A jak dny plynou, mezi řečí zmiňuje další a další detaily z onoho výletu. Jeho otec, pastor místního sboru je ale na vážkách a neví, jak dalece může nebo nemůže synovi věřit. Syn však zná i detaily z minulosti, které nemá odkud vědět...

 

 

Komentáře k filmu:

Datum: 31.10.2015

Vložil: grizly

Titulek: diky :)

chcem sa podakovat autorovi tychto stranok - objavili sme ich vdaka odkazu z csfd a nasli sme tu uz niekolko velmi peknych filmov: BOHU VDAKA :---))! zijeme v zahranici v krajine, kde je stahovanie filmov LEGALNE, dokonca platime kdejake poplatky za to, aby sme mohli vesele stahovat. to strasenie, co robia na sk, ze je to nacierno a podobne, to je dane len konkretnou krajinou. tuna posiela stat do toho fondu nehorazne peniaze, aby ludia mohli stahovat, co chcu a kolko chcu. takze, vdaka a dufame, ze to tu vydrzi cim dlhsie ;-)!

Datum: 28.07.2015

Vložil: Susie

Titulek: Úžasné...

Tento film je zpracovaný podle knihy Nebe opravdu je. Opravdu stojí za přečtení i za shlédnutí :D

Datum: 21.11.2014

Vložil: Emil Čonka

Titulek: Osobní hodnocení

ten Ježíš kterého ta holčička no konci nakreslila není skutečný Ježíš to byl ten herec z mel gipsonova filmu umučení Krista.

Datum: 15.08.2014

Vložil: ADMIN

Titulek: Osobní hodnocení

Přišlo mi trochu líto, že to není zpracované spíše více do hloubky - třeba sezbírané ty střípky do nějakého jednolitého vyprávění... že je tam namíchaná i situace např s financemi, která pro děj nebyla podstatná a neměla ani žádné rozuzlení... že na konci byl onen obraz ************* bez poznámky, jestli jde o obrázek pro film, nebo o obraz, který identifikoval onen reálný chlapec... Ale jinak příjemné na zamyšlení, pro povzbuzení a na shlédnutí.

Přidat nový příspěvek