NEVER ASHAMED

 

USA, 1984   drama, 64min

 

OBSAH:

Tim Hughes je klasický puberťák, který s kamarádem Martym vymýšlí všelijaké lumpárny. Když ho ale rodiče musí vyzvednout z policejní stanice, rozhodnou se, že ačkoli jsou ateisté, tak ho pošlou na křesťanský letní tábor, aby mu tam napravili hlavu. A Tim se z tábora vrací jako křesťan. Změnil své přátele i koníčky - a rodičům se to nelíbí. Tim se ale nenechá zviklat. A za nějaký čas se pokouší pomoct i svému bývalému kamarádovi Martymu. To ale ještě netuší, že na záchranu Martyho duše bude muset riskovat vlastní život.

 

 

 

Komentáře k filmu:

Admin - osobní hodnocení

Zajímavý příběh, ale velmi, velmi nešťastně zpracován po technické stránce. Nad mnohými scénami visí otazníky... Nemůžu si pomoct, ale nemůžu mu dát více než průměr...

Datum: 31.10.2012

Vložil: Nika

Titulek: Starší film se špatnými titulky

To, že jde o starší film s horším technickým zpracováním nevadí tolik jako špatně přeložené titulky, navíc s pravopisnými chybami. Pokud se chcete podívat na tento film a neumíte z poslechu anglicky, zřejmě vám uteče cca třetina všech rozhovorů a některé reakce budou podle titulků dokonce zcela opačného významu než původní slovo.

ADMIN:
Je spousta filmů se špatnými titulky. Ale jak říká jeden z těch, kteří takové titulky produkují - lepší titulky takové, než vůbec žádné. Nezbývá mi, než souhlasit a... poděkovat :)

Přidat nový příspěvek