PAMELA´S PRAYER

 

USA, 1998   drama 57min

 

OBSAH:

Tento film zachycuje příběh Pamely Bucklin od narození až do svatby. Matka jí zemřela v den, kdy se narodila. Otec ji vychovával sám v bázni před Hospodinem a v předmanželské čistotě. Všichni její přátelé s někým chodili, jen ona ne. Bylo to pro ni těžké, tak nespravedlivé, Ale její otec trval na tom, aby si zachovala čistotu. Nechápala, ... až do dne, kdy se vdala. Pamela´s prayer je příběh o modlitbě otce, poslušné dceři, naslouchání a Boží suverenitě. Jinými slovy - realita víry v Boha - život v čistotě.

 

 

Datum: 01.10.2013

Vložil: Daniel

Titulek: Idealní Boží vůle

Tak si to představuje náš Tatínek.
Ne každému se to povede.

 
 
 

Datum: 28.10.2012

Vložil: Nika

Titulek: Výborný film

Výborný film, jaké se dnes už bohužel neobjevují. Moje srdce křesťanky při tomhle filmu volalo, že chce žít pod takovou autoritou otce. I když pro většinu mých kamarádek "křesťanek" ukazuje film něco staromódního a nereálného, podle mě krásně v praxi ukazuje uplatnění Božího Slova v praxi.

 
 
 
 
 

Datum: 29.09.2012

Vložil: Admin

Titulek: Osobní hodnocení

Pro ateisty to bude nebetyčná krávovina a budou dávat odpad... Ale i pro nejednoho křesťana toto dílko bude spíš naivní pohádkou... Protože satan posunul pojem "čistota" do zcela jiných dimenzí. Což je škoda. Určitě DOPORUČUJU těm, kteří si chtějí znovu plně připomenout Boží plán pro nás. Aneb Jak to Stvořitel zamýšlel.

 
 
 
 

 

 

DISKUZE UZAVŘENA