POHLED DO VĚČNOSTI    (ZÁBLESK VĚČNOSTI)

 

OBSAH:

Úžasný, pravdivý příběh, setkání jednoho člověka se smrtí a světem, který se za smrtí nachází. Pobodalo ho pět medúz zvaných čtyřhranka smrtelná (čtyřhranka fleckerova), když se potápěl blízko pobřeží ostrova Mauritius. Ian McCormack později zemřel v nemocnici zhruba na 15–20 minut. Během této doby měl zážitek pekla a nebe a vrátil se, aby nám svůj příběh sdělil! Smrt byla jen dveřmi do dalšího života. Jeho příběh odpovídá na jedny z nejhlubších otázek, na které se jednoho dne stejně zeptáme všichni.“

Příběh lze stáhnout i ve volně šiřitelné KNIŽNÍ VERZI.

 

 

Komentáře k filmu:

Datum: 14.01.2019

Vložil: zdeny

Titulek: nazor

Ja v tom osobne taky nevidim zadny svod,mluvi o hezchyz zazitcich a sposta lidi by to melo spis povzbudit,farizeove si byli taky jisti svoji pravdou tak ze sebe nedelejte vsichni velky znalce a neberce lidem nadeji.

Datum: 27.02.2013

Vložil: Kocman

Titulek: Pohled do věčnosti ...

Ian byl u nás, /v ČB/ pořádali jsme veřejné setkání na které přišlo téměř 400 lidí. Jeho svědectví, život i služba jsou dostatečným "puncem pravosti" jeho zážitku. Uvědomte si, že své setkání prožil jako člověk, který nečetl Bibli a o Bohu nevěděl nic. Po jeho svědectví a na výzvu k přijetí Krista jako svého Spasitele a Pána, přišlo dopředu cca 70 lidí.

Datum: 26.11.2013

Vložil: Pasi

Titulek: Re: Pohled do věčnosti ...

Ani 7000 ľudí nie je dôkazom pravosti zážitku, ktorý opisuje, v zmysle stretnutia s Bohom, pokiaľ je to rozpore s Božím Slovom.
Boh sa nemení a preto nie je možné aby sa zmenilo Jeho slovo, pretože Jeho Slovo sa stalo telom.
Diabol po celé veky napodobuje Boha, a dnes tomu nie je inak, práve naopak rozšíril svoje pôsobenie a finišuje.
Len ľudia, ktorí Jeho slovo nepoznajú to nevidia.

Datum: 30.11.2013

Vložil: ADMIN

Titulek: Re: Re: Pohled do věčnosti ...

Pravý nepravý... Na tom nesejde.
Kdo není proti nám, je s námi. (Ježíš - Marek 9:39)
Ať už prožil co prožil, s ním bude Bůh účtovat také. Pokud ale není proti Bohu...

Datum: 01.12.2013

Vložil: Pasi

Titulek: Re: Re: Re: Pohled do věčnosti ...

Ak sa sám satan pretvaruje za anjela svetla, je potom problém vyrobiť zážitky človeku, aby to svedectvo zviedlo mnohých?
Je napísané: lebo takí falošní apoštolovia sú ľstivými robotníkmi, pretvarujúcimi sa na apoštolov Kristových. 2 Kor 11: 13.14
a tiež ...tvojimi čarami boli zvedené do bludu všetky národy. Zj 18,23

ADMIN:
A kam je svádí? Kdyby byl jejich guru nebo tak něco, tak to chápu. Ale on jen příjde, ředstaví Ježíše a zbytek nechá na Bohu. Tak kam v čem teda svádí?

Přidat nový příspěvek