SETRVAČNÍK  (FLYWHEEL)

 

USA, 2003   drama, 120min

 

OBSAH:

Jay Ausin je přesně ten druh prodavače ojetých vozů, kterého se všichni zákazníci obávají - nečestný a manipulativní, když vám prodává zajíce v pytli, nikdy mu nechybí zářivý úsměv. Ovšem díky okolnostem najednou Austin zjišťuje, že jeho způsob života je poněkud nešťastný a tak se snaží vše napravit. Během opravy kabrioletu se pod kapotou odehrává nevšední osobní proměna.

 

 

 

Komentáře k filmu:

Admin - osobní hodnocení

Tento film má přinést poselství. Zprvu se mi zdál trochu moc přehnaný - pohádkový. Do jednoho, byť dvouhodinového filmu je toho napráskáno až příliš... Teprve až když si člověk uvědomí, že na začátku filmu madam neměla bříško, takže v podstatě jsou to zachyceny jen podstatné okamžiky z cca půl roku... začne to hned znít reálně... Prostě - skoukni to taky a vytvoř si vlastní názor. Mě to svým způsobem i nakoplo...

Datum: 08.10.2013

Vložil: Daniel

Titulek: Tez jsem musel napravit nejake veci

Slysel jsem svedectvi o uklizecce ,ktera kradla saponaty tak mnoho ze nevydrzela v zadnem zamestnani.. kdyz dala zivot kristu, Pan ji vedl, aby napravila skody , ktere kradezemi zpusobila zamestnavatelum. Ja si myslel to je dobre, ze Pan potrestal tuto zlodejku a myslel jsem si ,to ja delat nemusim... o par mesicu pozdeji i mne Pan vyzval, abych vratil ,co jsem nakradl stylem co je doma ,to se pocita a kdo nekrade, okrada rodinu. Na sluzebni byt jsem dostal obkladacky .Kdyz sjem skoncil pracovni pomer s timto zamestnavatelem tak zbyle obkladacky a vsemozny material , ke kteremu jsem jako spravce objektu mel pristupa privlastnil si jej , jsem byl nucen vratit. I vyrazene reproduktory a dalsi nehodnotne polozky. Organizace byla totiz byvala skola. Pan mne naucil, nebrat si byť jen kancelarskou sponku, patrici zamestnavateli. Ve filmu to byly penize... No ja byl veden k tomu , vratit i malickosti uz k neuzitku.. ..

Datum: 02.11.2012

Vložil: coo°L°do

Titulek: BMO

...výborný film.

Přidat nový příspěvek