V JEDNOM OHNI  (FIREPROOF)

 

USA, 2008   drama, 114min

 

OBSAH:

Hrdinou romantického dramatu s náboženským podtextem je kapitán Caleb Holt (Kirk Cameron), odvážný požárník, který neváhá riskovat svůj život pro záchranu ostatních. Své manželství s Catherinou (Erin Bethea) však zřejmě zachránit nedokáže. Po sedmi letech se dvojice ocitla na pokraji rozvodu, a když už se zdá, že rozchodu nemůže nic zabránit, vloží se mezi ně Calebův otec John (Harris Malcolm). Požádá syna, aby ještě vyzkoušel čtyřicetidenní experiment, v němž se bude snažit proniknout k srdci své ženy. Caleb se zpočátku nesetkává s úspěchem, ale nakonec pochopí, že nejprve si musí dát do pořádku svůj vztah k Bohu, aby pak mohl zachránit své manželství.

Kniha, ze které film vychází, vyšla pod názvem Výzva lásky a jejími autory jsou režisér filmu a jeho bratr.

 

 

Datum: 12.09.2017

Vložil: Standa

Titulek: V jednom ohni

Boží otcovská láska je zdroj jak žít a né živořit.Úžasný návod -- ale musíme být vytrénováni zkouškami jako zlato se ohněm čistí!!! Píši a mluvím z praxe žiji se svoji jedinou milovanou ženou 51 let!!! Zlato - čím víc prochází tavící procedurou tím víc je ryzí - Standa

Datum: 30.06.2017

Vložil: Terka

Titulek: Milé přrkvapení

Je to moc krásný film , nejdříve jsem nevěděla, co od tohoto filmu čekat, ale jsem ráda, že jsem se na něj podívala a věřím , že se na něj podívám znovu .

Datum: 16.08.2016

Vložil: Pharmc513

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 03.09.2014

Vložil: Pavel

Titulek: názor

Tento film mně nepřestane nikdy nudit. Některé pasáže známe i s našimi dětmi nazpaměť a vždy mně to vede k hlubokému zamyšlení jak nad manželským životem tak i na dokonalou láskou našeho Otce v nebesích. Velmi doporučuji. Jak se již někdo přede mnou píše rozhovor Caleba s otcem u kříže je krásným vystižením jak dokonale nás náš nebeský Otec miluje i když si to nezasloužíme.

Datum: 23.06.2014

Vložil: weeronyka

Titulek: nemůžeš dát lásku, dokud jí nemáš

Tento film jsem zhlédla asi 30* a nikdy nepřestane nudit, nejkrásnější pasáží pro mě je kdy otec mluví s Calebem u kříže, kde dochází k pochopení lásky a Krista. Díky Bohu za tento film!!

Datum: 20.08.2013

Vložil: Kristina Gulyassova

Titulek: HODNOCENÍ

NAAADHEEEEERNEEEE ... PREJI VSEM MANZELSKYM PARUM ... DRIVE NEZ NEZDOLAJI OSTNY MANZELZSTVI, ABY MOHLI SPOLECNE SHLEDNOUT TOTO POZEHNANE DILO... DEKUJI ...DEKUJI ...DEKUJI ...PANU I VSEM KDOZ SE NA DILE UCASTNILI... AMEN... <3 <3 <3

Datum: 27.07.2013

Vložil: Míša

Titulek: 30.8.2013

Obdivuhodný a přesný film, vhodný pustit každému kdo má pochybnosti či krizi v manželství, ale nejen těm.

Stojí za to jej shlédnout až do konce a zamyslet se.

Míša

Datum: 23.06.2013

Vložil: kakinka

Titulek: názor

Krásný film.

Datum: 21.06.2013

Vložil: Enin

Titulek: názor

Líbilo líbilo líbilo líbilo líbilo líbilo líbilo líbilo líbilo líbilo!

Přidat nový příspěvek